مرجع تخصصی سامسونگ بزرگ‌ترین مرجع تخصصی سامسونگ در ایران

ad

گلکسی On8 در هند با صفحه نمایش سوپرآمولد و وضوح فول اچ دی رؤیت شد

ad

یکی از فروشندگان هندی در یکی از صفحات مجازی خود اشاره‌ای به گوشی جدید سامسونگ کرده که قرار است به زودی قرار است حداقل وارد بازار هند شود، اما اشاره‌ای به توزیع جهانی گلکسی On8 نکرده است. Flipkart در صفحه‌ی خود گفته که گلکسی بعدی، On8 نام دارد که با صفحه نمایشگر سوپر آمولد و با وضوح FHD عرضه خواهد شد. از همین روی، احتمال می‌رود که On8 نیز یک گوشی در رده‌ی گوشی‌های اقتصادی باشد که پیشتر نیز وارد هندوستان شده اند.

فروشگاه Flipkart در پست خود در یکی از صفحات اجتماعی، خبر از گوشی اقتصادی دیگری داده که به زودی وارد بازار بزرگ کشور هند خواهد شد، همانند دیگر گوشی‌های اقتصادی که قبلا هم به این بازار ورود پیدا کرده بودند که از این بین می‌توان به گلکسی J5 و J2 تولید ۲۰۱۶ نام برد که هر کدام از این دو به همراه مدل های Prime وارد هند شده‌اند و کاربران هندی از آن بهره برده‌اند.

Flipkart در قسمت محصولاتی که به زودی قرار است وارد بازار شوند، تنها نامی از گلکسی On8 برده و دیگر اشاره‌ای به مشخصات بیشتری غیر از صفحه نمایشگر سوپر آمولد با وضوح FHD نکرده است که همین امر موجب شده است تا هم‌چنان منتظر این گوشی باشیم. هم‌چنین این احتمال نیز وجود دارد که لبه‌های On8 از جنس فلز باشند تا شباهتی به گوشی‌های سری J، یعنی گلکسی J5 و J7 داشته باشد. احتمال دیگری که در مورد On8 وجود دارد، استفاده از یک باتری با ظرفیت بالاست که می‌تواند ساعت‌ها روشن بماند و کاربر را از شارژ دستگاه برای مدتی طولانی بی‌نیاز کند.

Flipkart فروش گلکسی On8 را در بازه‌ی زمانی ۲ تا ۶ اکتبر (۱۱ تا ۱۵ مهر) تعیین کرده است که به نظر می‌رسد سامسونگ نیز در همین تاریخ یا نزدیک به آن اقدام به معرفی و توزیع این گوشی زیبا کند.

نظر شما چیست؟ پس از مشخص شدن مشخصات این گوشی و در صورت ورود به بازار های جهانی و کشور عزیز مان، آیا حاضر به خرید آن خواهید شد؟

منبع: SamMobile